Katalogový list č. ELOSOS1876522
| Název: | Přístrojový konektor zpředu stěny SACC-E-M12FS-5CON-PG9/0,078 MX 1407971 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1876522 |
| EAN: | 4046356899321 |
| Kód dodavatele: | 1407971 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Průřez žíly: | 0,34 mm2 |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP69K |
| Provozní teplota: | -25-85 °C |
| Teplota okolí: | 85-85 °C |
| Délka kabelu: | 0,078 mm |
| S PE-připojením: | ne |
| Počet ovládacích kontaktů: | 5 |
| Typ zásuvného kontaktu, vnější: | Female (bus) |
| Typ zásuvného kontaktu, vnitřní: | bez |