Katalogový list č. ELOSOS1876460
| Název: | Přístroj RFID/NFC CHARX RFID/NFC-PCB PHOENIX CONTACT 1391227 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1876460 |
| EAN: | 4063151770518 |
| Kód dodavatele: | 1391227 |
| Recyklační poplatek: | 0,06 Kč |
| Šířka: | 100 mm |
| Výška: | 55 mm |
| Hloubka: | 7,6 mm |