Katalogový list č. ELOSOS1876441
| Název: | Kontaktová lišta desky plošných spojů DD21H 0,85/20-V-2,5-X 1378333 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1876441 |
| EAN: | 4063151746179 |
| Kód dodavatele: | 1378333 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva tělesa: | černá |
| Počet pólů: | 20 |
| Jmenovité napětí: | 160 V |
| Jmenovitý proud In: | 5 A |
| Typ kontaktu: | kolík |
| Kategorie přepětí..: | III |
| Stupeň znečištění.: | 2 |
| Jmenovité rázové napětí: | 2,5 kV |
| Modulární rozteč kontaktů: | 2,5 mm |
| Modulární rozteč připojení: | 2,5 mm |
| Typ upevnění: | jiné |
| Délka pinu: | 3,4 mm |
| Typ elektrického připojení: | jiné |
| Materiál izolace tělesa: | jiné |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Model konektoru: | jiné |
| Provozní teplota: | -55-105 °C |