Katalogový list č. ELOSOS1876353
| Název: | Svodič přepětí typu 2 VAL-MB-T2-750DC-2+V-R PHOENIX CONTACT 1376160 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1876353 |
| EAN: | 4063151740313 |
| Kód dodavatele: | 1376160 |
| Recyklační poplatek: | 0,84 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Typ kontroly 2 (C): | ano |
| Max. průřez laněného vodiče: | 35 mm2 |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Se signal. kontaktem: | ano |
| Jiný typ sítě: | ne |
| Typ sítě TN-C: | ne |
| Typ sítě TN-S: | ne |
| Typ sítě IT: | ne |
| Typ sítě TN: | ne |
| Typ sítě TN-C-S: | ne |
| Typ sítě TT: | ne |
| Typ sítě DC: | ano |
| Max. trvalé napětí DC: | 800 V |
| Signalizace na přístroji: | optické |
| Napětí DC: | 750 V |
| Modulární velikost: | jiné |