Katalogový list č. ELOSOS1876265
| Název: | Rozvodka FOC-FDX20-PP-STD6/STD6:ME-SM PHOENIX CONTACT 1343384 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1876265 |
| EAN: | 4063151655518 |
| Kód dodavatele: | 1343384 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 40 mm |
| Výška: | 130 mm |
| Hloubka: | 115 mm |
| Druh vlákna: | jiné |