Katalogový list č. ELOSOS1876264
| Název: | Rozvodka FOC-FDX20-PP-STD6/STD6:ME-MM PHOENIX CONTACT 1343383 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1876264 |
| EAN: | 4063151655709 |
| Kód dodavatele: | 1343383 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 40 mm |
| Výška: | 130 mm |
| Hloubka: | 115 mm |
| Druh vlákna: | jiné |