Katalogový list č. ELOSOS1876108
| Název: | Přístrojový konektor zpředu stěny SACC-E-M12FSL-4CON-M16XL/2,0-US 1329930 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1876108 |
| EAN: | 4063151626518 |
| Kód dodavatele: | 1329930 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Průřez žíly: | 2,5 mm2 |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Počet napájecích kontaktů: | 4 |
| Délka kabelu: | 2 mm |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Izolace žíly: | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Provozní teplota: | -25-85 °C |
| Teplota okolí: | 85-85 °C |
| S PE-připojením: | ne |
| Typ zásuvného kontaktu, vnější: | Female (bus) |
| Typ zásuvného kontaktu, vnitřní: | bez |