Katalogový list č. ELOSOS1875871
| Název: | Měřicí převodník teploty MACX MCR-EX-AP-2T-2I-SP PHOENIX CONTACT 1290849 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1875871 |
| EAN: | 4063151523077 |
| Kód dodavatele: | 1290849 |
| Recyklační poplatek: | 0,13 Kč |
| Hmotnost: | 0,1331 kg |
| Měřicí rozsah: | -200-1800 °C |
| Teplota okolí: | 70-20 °C |