Katalogový list č. ELOSOS1875870
| Název: | Měřicí převodník teploty MACX MCR-EX-AP-2T-2I PHOENIX CONTACT 1290780 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1875870 |
| EAN: | 4063151523022 |
| Kód dodavatele: | 1290780 |
| Recyklační poplatek: | 0,13 Kč |
| Hmotnost: | 0,1331 kg |
| Měřicí rozsah: | -200-1800 °C |
| Teplota okolí: | 70-20 °C |