Katalogový list č. ELOSOS1875869
| Název: | Oddělovací zesilovač napájení MACX MCR-EX-AP-RPSS-I-IR PHOENIX CONTACT 1290774 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1875869 |
| EAN: | 4063151521981 |
| Kód dodavatele: | 1290774 |
| Recyklační poplatek: | 0,16 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka: | 17,5 mm |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Počet kanálů: | 1 |
| Výška: | 112,5 mm |
| Spotřeba energie: | 2 W |
| Hloubka: | 113,7 mm |
| Provozní teplota: | -40-70 °C |