Katalogový list č. ELOSOS1875672
| Název: | Přístrojový konektor zpředu stěny SACC-E-MS-12CON-M16/0,5 SCOX 1240046 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1875672 |
| EAN: | 4063151394462 |
| Kód dodavatele: | 1240046 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 30 V |
| Jmenovitý proud In: | 1,5 A |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Délka kabelu: | 0,5 mm |
| Průřez žíly: | 0,14 mm2 |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Izolace žíly: | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Provozní teplota: | -25-85 °C |
| Teplota okolí: | 85-85 °C |