Katalogový list č. ELOSOS1875669
| Název: | Přístrojový konektor zezadu stěny SACC-DSI-M12FS-8CON-PG9/0,5 VAX 1240042 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1875669 |
| EAN: | 4063151395315 |
| Kód dodavatele: | 1240042 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 30 V |
| Jmenovitý proud In: | 2 A |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Průřez žíly: | 0,25 mm2 |
| Délka kabelu: | 0,5 mm |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP69K |
| Izolace žíly: | jiné |
| Provozní teplota: | -25-85 °C |
| Teplota okolí: | 85-85 °C |