Katalogový list č. ELOSOS1875411
| Název: | Přístrojový konektor zezadu stěny SACC-DSI-M12MS-8CON-M16/0,5X 1239280 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1875411 |
| EAN: | 4063151474751 |
| Kód dodavatele: | 1239280 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 30 V |
| Jmenovitý proud In: | 2 A |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Průřez žíly: | 0,25 mm2 |
| Délka kabelu: | 0,5 mm |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Izolace žíly: | jiné |
| Typ krytí (IP), připojené: | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Provozní teplota: | -25-85 °C |
| Teplota okolí: | 85-85 °C |