Katalogový list č. ELOSOS1875187
| Název: | Síťový kabel NBC-M12FSBPS-RJ45S-93B/0,12 PHOENIX CONTACT 1221641 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1875187 |
| EAN: | 4063151309947 |
| Kód dodavatele: | 1221641 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovitý proud In: | 2 A |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP20 |
| Počet napájecích kontaktů: | 0 |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Izolace žíly: | jiné |
| Provozní teplota: | -40-70 °C |
| Délka kabelu: | 0,12 mm |
| S PE-připojením: | ne |
| Počet ovládacích kontaktů: | 0 |
| Typ zásuvného kontaktu, vnější: | Female (bus) |
| Závit k zašroubování: | M12 |