Katalogový list č. ELOSOS1875029
| Název: | Modul řízení ventilu MINI MCR-EX-SD-20-25-LP PHOENIX CONTACT 1157867 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1875029 |
| EAN: | 4063151161996 |
| Kód dodavatele: | 1157867 |
| Recyklační poplatek: | 0,12 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka: | 6,2 mm |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Spotřeba energie: | 1 W |
| Hloubka: | 119,2 mm |
| Provozní teplota: | -40-70 °C |
| Výška: | 109,81 mm |