Katalogový list č. ELOSOS1875028
| Název: | Oddělovací spínací zesilovač MINI MCR-EX-NAM-RO PHOENIX CONTACT 1157862 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1875028 |
| EAN: | 4063151162597 |
| Kód dodavatele: | 1157862 |
| Recyklační poplatek: | 0,12 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka: | 6,2 mm |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Počet kanálů: | 1 |
| Hloubka: | 119,2 mm |
| Spínací napětí: | 30 V |
| Provozní teplota: | -40-70 °C |
| Výška: | 109,81 mm |
| Spotřeba energie: | 0,8 W |
| Spínací proud: | 1,16 A |