Katalogový list č. ELOSOS1875026
| Název: | Oddělovací spínací zesilovač MINI MCR-EX-NAM-2T-PT PHOENIX CONTACT 1157854 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1875026 |
| EAN: | 4063151163099 |
| Kód dodavatele: | 1157854 |
| Recyklační poplatek: | 0,12 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka: | 6,2 mm |
| Hloubka: | 119,2 mm |
| Typ elektrického připojení: | jiné |
| Spínací napětí: | 30 V |
| Provozní teplota: | -40-70 °C |
| Spotřeba energie: | 0,65 W |
| Napáj. napětí DC: | 19,2-30 V |
| Výška: | 109,81 mm |
| Spínací proud: | 0,05 A |