Katalogový list č. ELOSOS1874898
| Název: | Propojovací kabel NBC-R4ACS/2,0-94F/R4ACS PHOENIX CONTACT 1112908 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1874898 |
| EAN: | 4063151033958 |
| Kód dodavatele: | 1112908 |
| Recyklační poplatek: | 0,10 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Stíněný: | ano |
| Počet pólů: | 8 |
| Délka kabelu: | 2 m |
| Jmenovitý proud In: | 1,5 A |
| S LED indikací: | ne |
| Stupeň krytí (IP): | jiné |
| Typ elek. krabicového připojení: | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Přípustná teplota, pevně: | -40-80 °C |
| Materiál pláště kabelu: | jiné |
| Barva pláště kabelu: | jiné |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -20-80 °C |
| Vulkanizované: | ne |