Katalogový list č. ELOSOS1872536
| Název: | Podpěrná lišta pro kabely 700 mm FB3 SCHNEIDER SZFKS13N |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS1872536 |
| EAN: | 4015153766891 |
| Kód dodavatele: | SZFKS13N |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Výška: | 59 mm |
| Šířka: | 116 mm |
| Materiál: | kov |
| Číslo RAL: | 7035 |
| Délka: | 744 mm |
| Vhodné pro 19palcovou montáž: | ne |