Katalogový list č. ELOSOS1872534
| Název: | Podpěrná lišta pro kabely 200 mm FB1 SCHNEIDER SZFKS11N |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS1872534 |
| EAN: | 4015153766877 |
| Kód dodavatele: | SZFKS11N |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Výška: | 59 mm |
| Šířka: | 116 mm |
| Délka: | 244 mm |
| Materiál: | kov |
| Číslo RAL: | 7035 |
| Vhodné pro 19palcovou montáž: | ne |