Katalogový list č. ELOSOS1872533
| Název: | Držák kabelu ŠxV:60x45mm SCHNEIDER SZFKH60N10 |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS1872533 |
| EAN: | 4015153766860 |
| Kód dodavatele: | SZFKH60N10 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Šířka: | 24 mm |
| Výška: | 69 mm |
| Délka: | 45 mm |
| Materiál: | plast |
| Číslo RAL: | 9003 |
| Vhodné pro 19palcovou montáž: | ne |