Katalogový list č. ELOSOS1872532
| Název: | Držák kabelu ŠxV:50x40mm SCHNEIDER SZFKH15N10 |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS1872532 |
| EAN: | 4015153766853 |
| Kód dodavatele: | SZFKH15N10 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Výška: | 50 mm |
| Šířka: | 24 mm |
| Délka: | 40 mm |
| Materiál: | plast |
| Vhodné pro 19palcovou montáž: | ne |