Katalogový list č. ELOSOS1870747
| Název: | PSN-DRS-MT-1200/400-3ZBR Sada s DIN lišt |
|---|---|
| Značka: | Eaton |
| Kód: | ELOSOS1870747 |
| EAN: | 9010653075998 |
| Kód dodavatele: | EP-502424 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Hloubka: | 145 mm |
| Šířka: | 635 mm |
| Výška: | 405 mm |
| Počet DIN lišt: | 2 |