Katalogový list č. ELOSOS1870739
| Název: | PSN-MT-800/425-3ZBR-MSW Elektroměrová va |
|---|---|
| Značka: | Eaton |
| Kód: | ELOSOS1870739 |
| EAN: | 9010653075875 |
| Kód dodavatele: | EP-502412 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Výška: | 430 mm |
| Šířka: | 725 mm |
| Hloubka: | 165 mm |
| S montážní deskou: | ne |
| Vestavěná hloubka: | 160 mm |
| S montážní lištou: | ne |