Katalogový list č. ELOSOS1870729
| Název: | PSN-MT-800/400-3 Elektroměrová vana Prof |
|---|---|
| Značka: | Eaton |
| Kód: | ELOSOS1870729 |
| EAN: | 9010653075783 |
| Kód dodavatele: | EP-502404 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Výška: | 420 mm |
| Hloubka: | 70 mm |
| Šířka: | 710 mm |
| S montážní deskou: | ne |
| Vestavěná hloubka: | 160 mm |
| S montážní lištou: | ne |