Katalogový list č. ELSVOS1868886
| Název: | FLEX CONTROL UNIT FLUSH MOUNT DALI-2 TW FLUSH MOUNT DALI-2 TW |
|---|---|
| Značka: | Ledvance |
| Kód: | ELSVOS1868886 |
| EAN: | 4058075841901 |
| Kód dodavatele: | 4058075841901 |
| Recyklační poplatek: | 0,50 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Třída ochrany: | II |
| Vhodné pro povrchovou montáž: | ne |
| Délka: | 49 mm |
| Výška: | 22 mm |
| Šířka: | 48 mm |
| Vhodné pro vestavnou montáž: | ne |
| Programovatelné: | ne |