Katalogový list č. ELSVOS1866411
| Název: | Stropní svítidlo DAYTONA nikl 5W E14 GLOBO 818904016X |
|---|---|
| Značka: | Globo |
| Kód: | ELSVOS1866411 |
| EAN: | 9007371481569 |
| Kód dodavatele: | 818904016X |
| Recyklační poplatek: | 14,00 Kč |
| Materiál tělesa: | ocel |
| Barva tělesa: | nikl |
| Teplota barvy.: | 3000 K |
| Světelný tok: | 430 lm |
| Vhodné pro výkon světel. zdroje: | 5 W |
| Max. výkon systému: | 20 W |
| Objímka: | E14 |
| Materiál krytu: | sklo |
| Produktová řada: | DAYTONA |