Katalogový list č. ELSVOS1866394
| Název: | Stropní svítidlo LOXY nikl 14,50W E14 IP20 GLOBO 671603016X |
|---|---|
| Značka: | Globo |
| Kód: | ELSVOS1866394 |
| EAN: | 9007371475582 |
| Kód dodavatele: | 671603016X |
| Recyklační poplatek: | 11,50 Kč |
| Materiál tělesa: | ocel |
| Barva tělesa: | nikl |
| Světelný tok: | 430 lm |
| Stupeň krytí (IP), přední: | IP20 |
| Max. výkon systému: | 43,5 W |
| Objímka: | E14 |
| Materiál krytu: | sklo |
| Produktová řada: | LOXY |
| Vhodné pro výkon světel. zdroje: | 14,50 W |