Katalogový list č. ELOSOS1865697
| Název: | Kabelová vývodka ABB TANGO plastový třmen,bílá 3938A-A00034 B |
|---|---|
| Značka: | ABB |
| Kód: | ELOSOS1865697 |
| EAN: | 8592624474012 |
| Kód dodavatele: | 3938A-A00034 B |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Produktová řada: | TANGO |
| Popisové pole: | bez popisového pole |
| Použití: | kabelový vývod |
| Barva RAL: | 9003 |
| Kvalita materiálu: | termoplast |
| Materiál: | plast |
| Typ upevnění: | montáž šroubem |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Transparentní: | ne |
| Sestava: | zákl. prvek s krytem |
| Krycí víčko: | ne |
| Způsob montáže: | montáž pod omítku |
| Typ povrchu: | lesklé |
| Antibakteriální ošetření: | ne |
| Šířka přístroje: | 77 mm |
| Typ produktu: | svorkovnice s krytem |
| Směr výstupu: | POD |
| Hloubka přístroje: | 77 mm |
| Povrchová ochrana: | jiné |
| Potisknutelný štítek: | bez popisového pole |
| Využití: | kabelový vývod |
| Výška přístroje: | 30 mm |