Katalogový list č. ELKAOS1864256
| Název: | Počítačový kabel UNITRONIC RE-2Y(ST)YV S 2X2X1,3 BK LAPP 1032431 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1864256 |
| EAN: | 2050000856204 |
| Kód dodavatele: | 1032431 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Materiál vodiče: | měď |
| Třída vodiče: | Třída 2 = lanko |
| Počet žil: | 4 |
| Olejiodolné.: | ne |
| Materiál vnějšího pláště: | PVC |
| Třída reakce na oheň: | Eca |
| Třída hořící kapky: | bez |
| Třída tvorby kouře: | bez |
| Třída kyselosti: | bez |
| Geometrie kabelu: | kruh |
| Povrch vodiče: | holé |
| Značení žily: | barvy a čísla |
| Bez halogenů EN IEC 60754-2: | ne |
| Jmenovitý průřez vodiče: | 1,3 mm2 |
| Splétaný prvek: | páry |
| Stínění nad spleteným prvkem: | bez |
| Stínění nad svazkem: | fólie |
| Barva vnějšího pláště: | černá |
| Nízká kouřivost (IEC 61034-2): | ne |
| Zpomalovač hoření IEC 60332-1-2: | ano |
| Hmotnost: | 160 kg/km |
| Bez halogenů EN IEC 60754-1: | ne |
| Kategorie: | jiné |
| Specifikace vnějšího pláště: | jiné |
| Izolace žíly: | jiné |
| Zpomalovač hoření IEC 60332-3-21 (Kat A F/R): | ne |
| Specifikace izolace žíly: | polyethylen PE |
| Přípustná teplota, pevně: | -40-80 °C |
| Spletení: | jiné |
| Vnější průměr cca: | 10,2 mm |
| Identifikace jádra HD 308 S2: | ne |
| Produktová řada: | UNITRONIC RE-2Y(ST) |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -5-50 °C |