Katalogový list č. ELSOKR0169433
| Název: | SEZ-CZ EVP-K Kryt svorkovnice EVP-S a EVP2-S |
|---|---|
| Značka: | SEZ DK |
| Kód: | ELSOKR0169433 |
| EAN: | 8585007363546 |
| Kód dodavatele: | EVP-K |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Hloubka: | 50 mm |
| Výška: | 56 mm |
| Šířka: | 12,3 mm |