Katalogový list č. ELOSOS1808044
| Název: | Opravná lepící páska na polykarbonát a sklo, 25 m x 50 mm, průhledná EMOS F6200 |
|---|---|
| Značka: | Emos |
| Kód: | ELOSOS1808044 |
| EAN: | 8592920135532 |
| Kód dodavatele: | F6200 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 50 mm |
| Délka: | 25 m |
| Barva: | transparentní |
| Tloušťka: | 0,15 mm |
| Materiál: | polyethylen PE |
| Teplotní odolnost: | -25-90 °C |