Katalogový list č. ELOSOS1805446
| Název: | Energo sloupek City ROS 6x230 V, 3xPFI, jištěný a chráněný, svorka FVKO |
|---|---|
| Značka: | SEZ-CZ |
| Kód: | ELOSOS1805446 |
| EAN: | 8596089000700 |
| Kód dodavatele: | RS-CITY-1600 |
| Recyklační poplatek: | 29,70 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP54 |
| Šířka: | 200 mm |
| Hloubka: | 200 mm |
| Výška: | 1 mm |