Katalogový list č. ELOSOS1805265
| Název: | Zásuvková rozvodnice - základ, 11 modulů, IP 65 SEZ DK ROS 11G/Z |
|---|---|
| Značka: | SEZ DK |
| Kód: | ELOSOS1805265 |
| EAN: | 8584128108326 |
| Kód dodavatele: | ROS 11G/Z |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Materiál tělesa: | plast |
| Mechanická ochrana: | IK10 |
| Šířka: | 241 mm |
| Hloubka: | 122 mm |
| Výška: | 343 mm |