Katalogový list č. ELOSOS1805264
| Název: | Zásuvková rozvodnice 2x3253+3x230 V, jištěná, s chráničem, IP 54 |
|---|---|
| Značka: | SEZ DK |
| Kód: | ELOSOS1805264 |
| EAN: | 8584128128591 |
| Kód dodavatele: | ROS 11/FI-69 SIEMENS |
| Recyklační poplatek: | 3,93 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP54 |
| Materiál tělesa: | plast |
| Šířka: | 241 mm |
| Hloubka: | 163 mm |
| Výška: | 343 mm |