Katalogový list č. ELOSOS1805262
| Název: | Zásuvková rozvodnice 1x3253+1x1653+3x230 V, jištěná, s chráničem, IP 54 |
|---|---|
| Značka: | SEZ DK |
| Kód: | ELOSOS1805262 |
| EAN: | 8584128128577 |
| Kód dodavatele: | ROS 11/FI-67 SIEMENS |
| Recyklační poplatek: | 3,87 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP54 |
| Materiál tělesa: | plast |
| Šířka: | 241 mm |
| Hloubka: | 163 mm |
| Výška: | 343 mm |