Katalogový list č. ELOSOS1805250
| Název: | Izolační páska červená, PVC, návin 10 m, 40kV ELFIX 15/1000 ČERVEN |
|---|---|
| Značka: | SEZ-CZ |
| Kód: | ELOSOS1805250 |
| EAN: | 8596089799932 |
| Kód dodavatele: | ELFIX 15/1000 ČERVEN |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | červená |
| Šířka: | 15 mm |
| Délka: | 10 m |
| Materiál: | PVC |