Katalogový list č. ELOSOS1806019
| Název: | Páska izolační 0,13x50/25m černá ELEMATIC NI 28N |
|---|---|
| Značka: | Elematic |
| Kód: | ELOSOS1806019 |
| EAN: | 8016650137654 |
| Kód dodavatele: | NI 28N |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Šířka: | 50 mm |
| Délka: | 25 m |
| Izolační: | ano |