Katalogový list č. ELOSOS1806018
| Název: | Páska izolační 0,13x25 černá 25m ELEMATIC NI 24N |
|---|---|
| Značka: | Elematic |
| Kód: | ELOSOS1806018 |
| EAN: | 8016650137616 |
| Kód dodavatele: | NI 24N |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Šířka: | 25 mm |
| Délka: | 25 m |
| Izolační: | ano |