Katalogový list č. ELOSOS1806017
| Název: | Páska elektroizolační PVC 19mm/0,13/25m černá ELEMATIC NI 22N |
|---|---|
| Značka: | Elematic |
| Kód: | ELOSOS1806017 |
| EAN: | 8016650137555 |
| Kód dodavatele: | NI 22N |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Šířka: | 19 mm |
| Délka: | 25 m |
| Tloušťka: | 0,13 mm |
| Izolační: | ano |