Katalogový list č. ELOSOS1797874
| Název: | Záslepka pro zásuvku komunikační, bílá ABB 2CHX291000A4500 |
|---|---|
| Značka: | ABB |
| Kód: | ELOSOS1797874 |
| EAN: | 8592624456605 |
| Kód dodavatele: | 2CHX291000A4500 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Produktová řada: | Tango |
| Produktová řada: | Levit |
| Produktová řada: | Swing L |
| Produktová řada: | Decento |
| Produktová řada: | Swing |
| Barva RAL: | 9003 |
| Kvalita materiálu: | termoplast |
| Materiál: | plast |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Transparentní: | ne |
| Krycí víčko: | ne |
| Způsob montáže: | montáž pod omítku |
| Typ povrchu: | lesklé |
| Antibakteriální ošetření: | ne |
| Produktová řada: | Zoni |
| Typ upevnění: | jiné |
| Povrchová ochrana: | jiné |
| Využití: | záslepný kryt |
| Potisknutelný štítek: | bez popisového pole |
| Výška přístroje: | 11 mm |
| Šířka přístroje: | 23 mm |
| Hloubka přístroje: | 614,2 mm |