Katalogový list č. ELOSOS1797612
| Název: | Zásuvka ABB LEVIT s clonkami (6619H-A06357 18) machiatto/bílá |
|---|---|
| Značka: | ABB |
| Kód: | ELOSOS1797612 |
| EAN: | 8592624461401 |
| Kód dodavatele: | 2CHH196357A6018 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Druh připojení: | šroubová svorka |
| Textové pole: | ne |
| Produktová řada: | Levit |
| Přepěťová ochrana: | ne |
| Barva RAL: | 7006 |
| Počet fází: | 1 |
| Kvalita materiálu: | termoplast |
| Proudový chránič: | ne |
| S vypínačem: | ne |
| Spínající N vodič: | ne |
| Materiál: | plast |
| Barva: | macchiato/bílá |
| Typ upevnění: | montáž šroubem |
| Krycí víčko: | ne |
| Šířka přístroje: | 73,8 mm |
| Počet modulů (modul system): | 0 |
| Způsob montáže: | montáž pod omítku |
| Provedení: | zemnící kolík |
| Typ povrchu: | lesklé |
| Kompatibilní s Google Assistant: | ne |
| Kompatibilní s Amazon Alexa: | ne |
| Kompatibilní s Apple HomeKit: | ne |
| Podpora IFTTT: | ne |
| Nominální napětí: | 250 V |
| Popis: | bez |
| Počet portů USB-A: | 0 |
| Počet portů USB-C: | 0 |
| Povrchová ochrana: | jiné |
| Ochranný kontakt.: | kruh |
| Se smyčkovou funkcí: | ano |
| Hloubka přístroje: | 73,8 mm |
| Výška přístroje: | 36,9 mm |
| S miniaturní pojistkou: | ne |