Katalogový list č. ELOSOS1797556
| Název: | Otočný kryt termostatu ABB LEVIT oranžová/kouřová černá 3292H-A00300 66 |
|---|---|
| Značka: | ABB |
| Kód: | ELOSOS1797556 |
| EAN: | 8592624458883 |
| Kód dodavatele: | 3292H-A00300 66 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Produktová řada: | Levit |
| Provedení: | otočné tlačítko |
| Výška: | 18 mm |
| Kvalita materiálu: | termoplast |
| Popis: | různé symboly |
| Materiál: | plast |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Antibakteriální ošetření: | ne |
| okno/světelný průzor: | ne |
| S místem pro štítek: | ne |
| S výměnným symbolem: | ne |
| Hloubka: | 50,1 mm |
| Typ upevnění: | zapojení(přichycení) |
| Barva: | oranžová/kouř. černá |
| Využití: | termostat |
| Šířka: | 50,1 mm |
| Barva RAL: | 2005 |