Katalogový list č. ELOSOS1797539
| Název: | Zásuvka ABB TANGO s kolíkem, s clonkami, USB-A/C bílá 5569A-A32357 B |
|---|---|
| Značka: | ABB |
| Kód: | ELOSOS1797539 |
| EAN: | 8592624459767 |
| Kód dodavatele: | 5569A-A32357 B |
| Recyklační poplatek: | 0,17 Kč |
| Barva: | bílá |
| Produktová řada: | TANGO |
| Druh připojení: | šroubová svorka |
| Textové pole: | ne |
| Přepěťová ochrana: | ne |
| Barva RAL: | 9003 |
| Počet fází: | 1 |
| Kvalita materiálu: | termoplast |
| Proudový chránič: | ne |
| S vypínačem: | ne |
| Spínající N vodič: | ne |
| Materiál: | plast |
| Typ upevnění: | montáž šroubem |
| Krycí víčko: | ne |
| Šířka přístroje: | 71 mm |
| Počet modulů (modul system): | 0 |
| Způsob montáže: | montáž pod omítku |
| Provedení: | zemnící kolík |
| Typ povrchu: | lesklé |
| Kompatibilní s Google Assistant: | ne |
| Kompatibilní s Amazon Alexa: | ne |
| Kompatibilní s Apple HomeKit: | ne |
| Podpora IFTTT: | ne |
| Nominální napětí: | 250 V |
| Popis: | bez |
| Hloubka přístroje: | 71 mm |
| Počet portů USB-C: | 1 |
| Počet portů USB-A: | 1 |
| Výška přístroje: | 57,4 mm |
| Povrchová ochrana: | jiné |
| Ochranný kontakt.: | kruh |
| Se smyčkovou funkcí: | ano |
| S miniaturní pojistkou: | ne |