Katalogový list č. ELOSOS1797534
| Název: | Otočný kryt termostatu ABB TANGO hnědá 3292A-A00300 H |
|---|---|
| Značka: | ABB |
| Kód: | ELOSOS1797534 |
| EAN: | 8592624459224 |
| Kód dodavatele: | 3292A-A00300 H |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Barva: | hnědá |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Produktová řada: | Tango |
| Provedení: | otočné tlačítko |
| Šířka: | 66 mm |
| Hloubka: | 66 mm |
| Barva RAL: | 8028 |
| Kvalita materiálu: | termoplast |
| Popis: | různé symboly |
| Materiál: | plast |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Výška: | 22,3 mm |
| Antibakteriální ošetření: | ne |
| okno/světelný průzor: | ne |
| S místem pro štítek: | ne |
| S výměnným symbolem: | ne |
| Typ upevnění: | zapojení(přichycení) |
| Využití: | termostat |