Katalogový list č. ELOSOS1794939
| Název: | Časové relé multif., 8 A/12-240 V AC/DC |
|---|---|
| Značka: | Hager |
| Kód: | ELOSOS1794939 |
| EAN: | 3250612469949 |
| Kód dodavatele: | EZM100 |
| Recyklační poplatek: | 0,08 Kč |
| Šířka: | 17,5 mm |
| Hloubka: | 65 mm |
| Výška: | 87 mm |
| Možnost dálkového ovládání: | ano |
| Typ ovládacího napětí: | AC/DC |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Řídící napáj. napětí AC 50Hz: | 12-240 V |
| Řídící napáj. napětí AC 60HZ: | 12-240 V |
| Řídící napáj. napětí DC: | 12-240 V |
| Vhodné pro montáž na DIN lištu: | ano |
| Nominální proud: | 8 A |
| Funkce hvězda-trojúhelník: | ne |
| Funkce zpoždění při zapnutí: | ano |
| Vhodné jako dálkové ovládání: | ne |
| Časový rozsah: | 0-360000 s |