Katalogový list č. ELSVOS1793816
| Název: | Pohybové čidlo PIR SENSOR 20 GREENLUX GXSI002V2 |
|---|---|
| Značka: | Greenlux |
| Kód: | ELSVOS1793816 |
| EAN: | 8592660147086 |
| Kód dodavatele: | GXSI002V2 |
| Recyklační poplatek: | 0,84 Kč |
| Barva: | bílá |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Nominální napětí.: | 220-240 V |
| Max. spínací výkon: | 1200 W |
| Úhel snímání: | 360 ° |
| Zpožděné vypnutí: | 900 s |
| Max. přední dosah: | 6 m |
| Optimální montážní výška: | 1,5-3,5 m |
| Teplota okolí: | -20-40 °C |