Katalogový list č. ELKAOS1788812
| Název: | Sběrnicový kabel UNITRONIC BUS PB FD P COMBI 1X2X0,64+3X1 LAPP 2170227 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1788812 |
| EAN: | 2050000828706 |
| Kód dodavatele: | 2170227 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Materiál vodiče: | měď |
| Značení žily: | barva |
| Třída vodiče: | Třída 2 = lanko |
| Olejiodolné.: | ne |
| Počet žil: | 5 |
| Materiál vnějšího pláště: | PUR (polyuretan) |
| Třída hořící kapky: | bez |
| Třída reakce na oheň: | bez |
| Třída tvorby kouře: | bez |
| Třída kyselosti: | bez |
| Geometrie kabelu: | kruh |
| Povrch vodiče: | holé |
| Průměr vodiče: | 0,64 mm |
| Bez halogenů EN IEC 60754-2: | ne |
| Splétaný prvek: | páry |
| Stínění nad spleteným prvkem: | bez |
| Barva vnějšího pláště: | fialová |
| Nízká kouřivost (IEC 61034-2): | ne |
| Zpomalovač hoření IEC 60332-1-2: | ano |
| Bez halogenů EN IEC 60754-1: | ne |
| Kategorie: | jiné |
| Specifikace izolace žíly: | jiné |
| Specifikace vnějšího pláště: | jiné |
| Izolace žíly: | jiné |
| Zpomalovač hoření IEC 60332-3-21 (Kat A F/R): | ne |
| Přípustná teplota, pevně: | -40-80 °C |
| Stínění nad svazkem: | opletení |
| Spletení: | jiné |
| Vnější průměr cca: | 10,1 mm |
| Identifikace jádra HD 308 S2: | ne |
| Produktová řada: | UNITRONIC BUS PB FD |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -5-50 °C |
| Charakteristická impedance: | 150 Ohm |
| Hmotnost: | 123 kg/km |