Katalogový list č. ELOSOS1785078
| Název: | Petrolátová protikorozní páska ANTICOR 701-40 AnticorPlast 250mm x 10m |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1785078 |
| EAN: | 3700284881537 |
| Kód dodavatele: | 7014025010503 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 250 mm |
| Délka: | 10 m |