Katalogový list č. ELOSOS1785077
| Název: | Petrolátová protikorozní páska ANTICOR 701-40 AnticorPlast 200mm x 10m |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1785077 |
| EAN: | 3445525272155 |
| Kód dodavatele: | 7014020010508 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 200 mm |
| Délka: | 10 m |